O mnie

Jestem doświadczonym prawnikiem, który rozumie potrzeby klientów biznesowych i organizacji non-profit. Znajduję rozwiązania potrzebne obu kategoriom klientów i dzielę się doświadczeniami między nimi. Świadczę pomoc prawną przedsiębiorcom oraz organizacjom broniącym praw obywatelskich i praw człowieka, a także organizacjom niosącym pomoc w sytuacjach kryzysowych, zarówno w Polsce, jak i na świecie.
Analizuję prawo krajowe i międzynarodowe, a swoją wiedzą dzielę się poprzez publikacje w czasopismach prawniczych i w portalu internetowym organizacji pozarządowych.
W oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie, publikuję artykuły i poradniki w serwisach Rzeczpospolitango.plKlimat dla rolnictwa.
Współpracuję z Centrum Pro Bono (Clearinghouse) – programem realizowanym przez Fundację Uniwersyteckich Poradni Prawnych), udzielając porad prawnych polskim i zagranicznym organizacjom pozarządowym we wszystkich zgłaszanych przez nie problemach związanych z realizowanymi przez nie zadaniami. Z racji tej współpracy, dwukrotnie, w 2016 r. i 2017 r., zostałam nominowana do tytułu “Prawnik Pro Bono”.
Maria Grochowska

Decision Are A Professional Attorney & Lawyers Services Provider Institutions. Suitable For Law Firm, Injury Law, Traffic Ticket Attorney, Legacy And More.

Contact Info

+(002) 0121-2843-661
+(002) 0106-8710-594
AR-Coder@arcoder.com
Support@arcoder.com
Menouf City , El-Menoufia, Egypt.
Shibin El-Kom , El-Menoufia, Egypt.

Follow Us